Košvanec Vlastimil (Praha 1887 - 1961 Praha)
Dívčí akt s červeným slunečníkem, signováno vpravo dole V. Košvanec, olej/plátno, 74,5 x 99,5 cm, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 130.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |